Η προσπάθεια οργανωτικού σχεδιασμού λειτουργίας των Φοιτητικών Κατοικιών Πανεπιστημίου Ιωαννίνων για το τρέχον ακαδημαϊκό έτος επέτρεψε την εξοικονόμηση επιπλέον δωματίων για τους/τις ενδιαφερόμενους/ες. Ως εκ τούτου, οι ενεργοί φοιτητές και φοιτήτριες, μεταπτυχιακοί και υποψήφιοι διδάκτορες μπορούν να υποβάλλουν από την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024 έως και την Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024, ηλεκτρονικά την αίτηση και … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ανακοίνωση συμπληρωματικής περιόδου υποβολής αιτήσεων και δικαιολογητικών στέγασης ενεργών φοιτητών και φοιτητριών, μεταπτυχιακών και υποψηφίων διδακτόρων για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 για τις Φοιτητικές Κατοικίες του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στα Ιωάννινα (Φοιτητικές Κατοικίες εντός της Πανεπιστημιούπολης και Φοιτητικές Εστίες Περιβλέπτου)..