Αποτελέσματα Εκλογής Εκπροσώπου Μελών Ε.ΔΙ.Π. στην Κοσμητεία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών

Αποτελέσματα εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπων του κλάδου Ε.ΔΙ.Π. (τακτικού και αναπληρωματικού μέλους) στην Κοσμητεία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών

Την Τετάρτη 5-6-2024 διεξήχθη η εκλογική διαδικασία ανάδειξης εκπροσώπων μελών Ε.ΔΙ.Π. (τακτικού-αναπληρωματικού) στην Κοσμητεία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών.

Τακτικό μέλος στην Κοσμητεία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών με ετήσια θητεία από 1-9-2024 έως 31-8-2025 εκλέγεται ο κ. Κάμτσιος Σπυρίδων του Αναστασίου.

Αναπληρωματικό μέλος στην Κοσμητεία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών με ετήσια θητεία από 1-9-2024 έως 31-8-2025 εκλέγεται ο κ. Νάτσης Αντώνιος του Προκοπίου.

Για την Εφορευτική Επιτροπή

Άννα Καλτσούδα