Υποβολή εκδήλωσης για δημοσίευση στην κεντρική ιστοσελίδα του Παν. Ιωαννίνων

Το Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, αναγνωρίζοντας την αναγκαιότητα της έγκαιρης ενημέρωσης όλης της ακαδημαϊκής κοινότητας μέσα από την κεντρική ιστοσελίδα του ιδρύματος απλοποιεί τη διαδικασία ανάρτησης στο κεντρικό σύστημα ανακοινώσεων, παρέχοντας στους ενδιαφερόμενους τη δυνατότητα ανάρτησης εκδηλώσεων προς έγκριση και δημοσίευση.

Για την ανάρτηση εκδηλώσεων στην κεντρική ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (uoi.gr) είναι απαραίτητη η συμπλήρωση της παρακάτω φόρμας.

Σημειώνεται ότι η φόρμα ενημερώνει το σύστημα εκδηλώσεων με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες, αλλά η τελική ανάρτηση της εκδήλωσης γίνεται μετά την έγκριση της Πρυτανείας.

Το email στο οποίο θα μπορουμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας και να σας ενημερώσουμε σχετικά με την πορεία της ανακοίνωσης και στο οποίο θα λάβετε αντίγραφο της φόρμας υποβολής εκδήλωσης.

Τίτλος εκδήλωσης *
Γενικός τίτλος της εκδήλωσης όπως θα εμφανίζεται στην λίστα με τις εκδηλώσεις. Παρακαλούμε ΜΗΝ χρησιμοποιείτε κεφαλαία γράμματα.

Είδος εκδήλωσης

Σώμα εκδήλωσης *
Το κυρίως κείμενο / σώμα της εκδήλωσης. Το κυρίως κείμενο δεν μπορεί να περιέχει πίνακες ή ειδικές μορφοποιήσεις. Μόνο απλό text κείμενο και κάποια βασική μορφοποίηση, όπως φαίνεται στην μπάρα εργαλείων.

Χαρακτηριστική εικόνα
Maximum file size: 5 MB
Κεντρική φωτογραφία που θα συμπεριλαμβάνεται στην εκδήλωση. Η εικόνα πρέπει να είναι μία και να μην υπερβαίνει τα 5 MB σε μέγεθος.

Διοργανωτές
Οι υπηρεσίες / φορείς / μονάδες / φυσικά πρόσωπα, που οργανώνουν την εκδήλωση.

Τρόπος διενέργειας

Πλατφόρμα υλοποίησης

Ημερομηνία έναρξης *
Ώρα έναρξης
Ημερομηνία λήξης
Ώρα λήξης

Συνημμένα αρχεία
Η εκδήλωση μπορεί να έχει ένα ή περισσότερα σχετικά αρχεία τα οποία θα αποτελέσουν μέρος της εκδήλωσης.

Σχετικός σύνδεσμος
Υπερσύνδεσμος που έχει σχέση με την ανακοίνωση.

Στοιχεία επικοινωνίας