Προκήρυξη Εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών στη Συνέλευση του Τμήματος Φυσικής της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Συντάκτης:

Εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών/τριών στη Συνέλευση του Τμήματος Φυσικής, της Σχολής Θετικών Επιστημών, του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων με ετήσια θητεία, από 1-1-2025 έως και 31-12-2025.

Η ψηφοφορία είναι άμεση και μυστική και θα διεξαχθεί αποκλειστικά με διαδικασία ηλεκτρονικής ψηφοφορίας τη Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2024, και ώρα 09:00 π.μ. έως 14:00 μ.μ. (ώρα Ελλάδος).

Η ηλεκτρονική ψηφοφορία θα διεξαχθεί μέσω του ειδικού πληροφοριακού συστήματος «ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΛΠΗ ΖΕΥΣ» του Εθνικού Δικτύου Υποδομών Τεχνολογίας και Έρευνας A.E. (Ε.Δ.Υ.Τ.Ε. A.E.).

Η εκλογή των εκπροσώπων πραγματοποιείται από ενιαίο ψηφοδέλτιο το οποίο περιλαμβάνει το σύνολο των υποψήφιων φοιτητών/τριών ανά κύκλο σπουδών (πρώτο, δεύτερο και τρίτο).