Προκήρυξη Εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών στη Συνέλευση του Τμήματος Μηχανικών Επιστήμης Υλικών, της Πολυτεχνικής Σχολής, του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Το Τμήμα Μηχανικών Επιστήμης Υλικών

Προκηρύσσει

Εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών/τριών στη Συνέλευση του Τμήματος Μηχανικών Υλικών, της Πολυτεχνικής Σχολής, του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων με ετήσια θητεία, από 1-1-2025 έως και 31-12-2025.

Η ψηφοφορία είναι άμεση και μυστική και θα διεξαχθεί αποκλειστικά με διαδικασία ηλεκτρονικής ψηφοφορίας την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2024, και ώρα 09:00 π.μ. έως 14:00 μ.μ. (ώρα Ελλάδος).

Η ηλεκτρονική ψηφοφορία θα διεξαχθεί μέσω του ειδικού πληροφοριακού συστήματος «ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΛΠΗ ΖΕΥΣ» του Εθνικού Δικτύου Υποδομών Τεχνολογίας και Έρευνας A.E. (Ε.Δ.Υ.Τ.Ε. A.E.).

Οι υποψηφιότητες υποβάλλονται από τους/τις ενδιαφερόμενους/ες προς τη Γραμματεία του Τμήματος Μηχανικών Επιστήμης Υλικών, μέσω μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου από τον ιδρυματικό λογαριασμό τους σε αυτόν της Γραμματείας rg.iouobfsctd@kilymarg (ηλεκτρονική διεύθυνση), από τη Δευτέρα 14 Οκτωβρίου 2024  έως και την Τρίτη 22 Οκτωβρίου  2024 ώρα 23:59 (ώρα Ελλάδος).