Ανακοίνωση προσωρινών αποτελεσμάτων στέγασης προπτυχιακών φοιτητών παλαιότερων ετών (εισαχθέντες 2023-2024 και πριν) ακαδημαϊκού έτους 2024-2025 στην Άρτα

1. Με απόφαση της Εφορείας Φοιτητικών Κατοικιών στην υπ. αρ. 43/19.9.2024 Συνεδρίασή της και σύμφωνα με τα κριτήρια που ορίζει ο εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας των ΦΚΠΙ επιλέγονται για διαμονή στις Φοιτητικές Κατοικίες του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στην Άρτα, για το Ακαδημαϊκό έτος 2024 – 2025, οι προπτυχιακοί φοιτητές παλαιότερων ετών (εισαχθέντες 2023-2024 και πριν) που περιλαμβάνονται στον παρακάτω πίνακα (σημειώνεται ότι η κάτωθι σειρά παρουσίασης των φοιτητών/τριών που επιλέχθηκαν γίνεται με βάση τον αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησής τους και όχι την μοριοδότηση που αυτή έλαβε):

(Δείτε τον πίνακα στο συνημμένο αρχείο)

1. Οι μη επιλεγέντες φοιτητές έχουν δικαίωμα να υποβάλλουν ένσταση για επανεξέταση των στοιχείων τους, μέσα σε πέντε (5) εργάσιμες μέρες που αρχίζουν από την Τρίτη 24 Σεπτεμβρίου 2024 (επόμενη καθημερινή ημέρα της αναρτήσεως των αποτελεσμάτων) και λήγει την Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2024 και ώρα 13:00, σύμφωνα με την παρ. 2 του άρθρου 6 του Εσωτερικού Κανονισμού Λειτουργίας Φοιτητικών Κατοικιών Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Οι αιτήσεις επανεξέτασης υποβάλλονται μόνο ηλεκτρονικά, μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο rg.iouobfsctd@atra-anmirem και θα πρέπει να αναφέρονται σε συγκεκριμένα στοιχεία και δικαιολογητικά και να μην είναι γενικές και αόριστες. Υπόδειγμα αίτησης επανεξέτασης επισυνάπτεται στο αρχείο:  ΑΙΤΗΣΗ_Επανεξ_1_ΑΡΤΑ

Μετά τις προθεσμίες αυτές και αφού ελεγχθούν οι αιτήσεις επανεξέτασης, οι καταστάσεις των δικαιούχων ανακοινώνονται εκ νέου και καθίστανται οριστικές.

Από την Εφορεία Φοιτητικών Κατοικιών

30 Σεπτεμβρίου 2024