Συντάκτης:

Το Τμήμα Φυσικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, μέσω του Ειδικού Λογαριασμού Κονδυλίων Έρευνας στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης με τίτλο «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού, για το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025 στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων» (Κωδικός MIS: 6017329), του Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή 2021-2027» (αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 108523/24.07.2024, κωδ. ΕΚΠ30) που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) και από Εθνικούς Πόρους, με δικαιούχο τον Ειδικό Λογαριασμό Κονδυλίων Έρευνας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων προσκαλεί Νέες και Νέους Επιστήμονες κατόχους Διδακτορικού Διπλώματος να εκδηλώσουν ενδιαφέρον για την παροχή διδακτικού έργου ως εντεταλμένοι διδάσκοντες στο Τμήμα Φυσικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων κατά το Χειμερινό Εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2024-2025, σύμφωνα με το συνημμένο στην παρούσα Παράρτημα επιλέξιμων θέσεων, όπως αυτά έχουν εγκριθεί με την απόφαση της Συγκλήτου του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων Αρ. Συν. 1167/27-08-2024 σχετικά με την κατανομή των θέσεων στα Τμήματα αυτά.

Η υποβολή των αιτήσεων και λοιπών δικαιολογητικών από τα ενδιαφερόμενα άτομα θα γίνεται αποκλειστικά ηλεκτρονικά στη διεύθυνση rg.iouobfsctd@syhpmarg της Γραμματείας του Τμήματος από 07-09-2024 έως τις 16-09-2024 και ώρα 23:59 και θα λαμβάνουν αριθμό πρωτοκόλλου από τη Γραμματεία του Τμήματος Φυσικής.