ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Δημόσιου ανοικτού πλειοδοτικού διαγωνισμού για την «Εκμίσθωση και εκμετάλλευση κυλικείων του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων»

Π Ε Ρ Ι Λ Η Π Τ Ι Κ Η  Δ Ι Α Κ Η Ρ Υ Ξ Η
(ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤ     29363/2-7-2024     )

Εταιρείας Αξιοποίησης και Διαχείρισης Περιουσίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
Π Ρ Ο Κ Η Ρ Υ Σ Σ Ε Ι

Δημόσιο ανοικτό πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες έγγραφες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης το υψηλότερο προσφερόμενο αντάλλαγμα για την «Εκμίσθωση και εκμετάλλευση του Κυλικείου της Φιλοσοφικής Σχολής, Κυλικείου της Σχολής Επιστημών Αγωγής, Κυλικείου στο Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής στην Πρέβεζα, Κυλικείου στην Πανεπιστημιούπολη Β (πρώην ΤΕΙ Ηπείρου) στα Ιωάννινα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων»

ο οποίος θα πραγματοποιηθεί στις  23 Ιουλίου 2024, ημέρα ΤΡΙΤΗ και ώρα 12.00 μ.μ.

Τόπος υποβολής των προσφορών: Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων –  Εταιρείας Αξιοποίησης και Διαχείρισης Περιουσίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Ημερομηνία λήξης υποβολής των προσφορών: 22 Ιουλίου 2024  ημέρα  ΔΕΥΤΕΡΑ και ώρα 12.00 μ

Γλώσσα: Ελληνική

Ζητούμενα δικαιολογητικά:

Πιστοποιητικά και δικαιολογητικά σύμφωνα με το αναλυτικό τεύχος της διακήρυξης

Τα τεύχη των διακηρύξεων θα διατίθενται και από τον ιστότοπο του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (www.uoι.gr)  καθώς και από τα Γραφεία της Εταιρείας Αξιοποίησης και Διαχείρισης Περιουσίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες  ΤΗΛ:.2651007143.

Η Πρύτανης

Άννα Μπατιστάτου