Aνακοίνωση για πρόσκληση μίσθωσης ακινήτων

Πρόσκληση για μίσθωση ακινήτων

Η Ανώνυμη  Εταιρεία Διαχείρισης και Αξιοποίησης Περιουσίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων  γνωστοποιεί ότι διαθέτει τέσσερα  (4)  καταστήματα προς εμπορική  μίσθωση σε χώρο εντός της Πανεπιστημιούπολης Ιωαννίνων,  το κάθε μίσθιο έχει εμβαδόν περίπου 28 μ2 .

Οι  δραστηριότητες που θα ασκηθούν  εντός των καταστημάτων πρέπει να  συνάδουν με τις δραστηριότητες και τις ανάγκες του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων .   Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν προσφορές μισθώματος  για καθένα κατάστημα  χωριστά, ή για όλα τα καταστήματα ή για περισσότερα από ένα .

Προσφορές μπορούν να υποβάλλονται από τους ενδιαφερόμενους υποψήφιους μισθωτές    από  19/03/2024 έως 19/04/2024   στο email: kacharda@uoi.gr ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Η απόφαση  για την κατακύρωση των  μισθώσεων θα ληφθεί από το  Διοικητικό Συμβούλιο της ανωτέρω εταιρείας μέσα σε ένα μήνα από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής προσφορών .

Για περισσότερες πληροφορίες οι υποψήφιοι μισθωτές μπορούν να απευθύνονται ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  στα τηλέφωνα 2681050051.

Για την Εκμισθώτρια Εταιρεία

Η Πρύτανης