Προκήρυξη διενέργειας εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπου, με τον/την αναπληρωτή/-τρια του/της, των μελών του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στη Συνέλευση της Κοσμητείας της Πολυτεχνικής Σχολής, με ετήσια θητεία, από 1-9-2024.

Η Κοσμητεία της Πολυτεχνικής Σχολής προκηρύσσει εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπου, με τον/την αναπληρωτή/-τρια του/της, των μελών του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στη Συνέλευση της Κοσμητείας, με ετήσια θητεία, από 1-9-2024.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στις 27 Ιουνίου 2024, ημέρα Πέμπτη, με ηλεκτρονική ψηφοφορία μέσω του ειδικού πληροφοριακού συστήματος «ΖΕΥΣ» του Εθνικού Δικτύου Υποδομών Τεχνολογίας και Έρευνας (Ε.Δ.Υ.Τ.Ε.). από τις 09.00 π.μ. έως τις 12:00.

Οι υποψηφιότητες υποβάλλονται ηλεκτρονικά στην Κοσμητεία της Σχολής μέχρι τις 28 Μάϊου 2024, και ώρα 12.00 με αίτηση του/της ενδιαφερόμενου/ης μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση: deanengineering@uoi.gr