Προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπων των μελών Δ.Ε.Π. ανά Τομέα του Τμήματος Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στη Συνέλευση του Τμήματος

Συντάκτης:

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

Προκηρύσσει

εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων των μελών Δ.Ε.Π. ανά Τομέα του Τμήματος Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στη Συνέλευση του Τμήματος.

Οι εκπρόσωποι εκλέγονται με άμεση μυστική και καθολική ψηφοφορία με ενιαίο ψηφοδέλτιο και με ετήσια θητεία που άρχεται την 1η-9-2024 και λήγει την 31η-8-2025.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στις 13-6-2024, ημέρα Πέμπτη, αποκλειστικά ηλεκτρονικά, από 08:30 π.μ. μέχρι 13:30 μέσω του πληροφοριακού συστήματος «Ψηφιακή Κάλπη ΖΕΥΣ».

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας υποβάλλονται ηλεκτρονικά στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου medgram@uoi.gr έως τις 23 Μαΐου 2024, ημέρα Πέμπτη  και ώρα 12 το μεσημέρι.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρουν οι ενδιαφερόμενοι/ες στα συνημμένα αρχεία.