Προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπων των μελών Ε.Ε.Π., Ε.ΔΙ.Π. και Ε.Τ.Ε.Π. στην Κοσμητεία της Σχολής Επιστημών Υγείας του Πανεπιστήμιου Ιωαννίνων

Η ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΚΟΣΜΗΤΩΡ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

Εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπων (τακτικών και αναπληρωματικών) των μελών του Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.), του Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) και του Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) στην Κοσμητεία της Σχολής Επιστημών Υγείας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Η διάρκεια της θητείας των εκπροσώπων Ε.Ε.Π., Ε.ΔΙ.Π. και Ε.Τ.Ε.Π. και των αναπληρωτών τους είναι ετήσια και ορίζεται από 1.9.2024 έως 31.8.2025.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν με ηλεκτρονική ψηφοφορία την Πέμπτη, 20 Ιουνίου 2024 και ώρα 9:00 π.μ. έως 12:00 μ.μ.

Υποψηφιότητες υποβάλλονται στη Γραμματεία της Κοσμητείας της Σχολής Επιστημών Υγείας μέχρι και την Παρασκευή, 24 Μαΐου 2024 και ώρα 14:00 με αίτηση των ενδιαφερομένων υπογεγραμμένη από τους ίδιους, ηλεκτρονικά (health@uoi.gr).

Από την Κοσμητεία της Σχολής Επιστημών Υγείας