ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ – ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΤΟΥ – ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (Ε.ΔΙ.Π.) ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ

Tην προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπου Ε.ΔΙ.Π. για τη Συνέλευση της Σχολής Μουσικών Σπουδών ως εξής:

Ένας τακτικός εκπρόσωπος (Ε.ΔΙ.Π.) με τον αναπληρωτή του για τη Συνέλευση της Σχολής, με ετήσια θητεία (από 1/9/2024 έως και την 31/8/2025).
Η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί την Τρίτη 18/6/2024 από τις 09:00 έως τις 12:00 με καθολική, άμεση και μυστική ψηφοφορία, που θα διενεργηθεί αποκλειστικά ηλεκτρονικά με τη χρήση του ειδικού πληροφοριακού συστήματος με την ονομασία «Ψηφιακή Κάλπη ΖΕΥΣ της ανώνυμης εταιρείας του ελληνικού δημοσίου με την επωνυμία «Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας και Έρευνας Α.Ε.» (Ε.Δ.Υ.Τ.Ε. Α.Ε.). Κατά τη διενέργεια της ηλεκτρονικής ψηφοφορίας, κάθε εκλογέας δύναται να επιλέξει έναν (1) υποψήφιο. Η εκλογή των εκπροσώπων και των αναπληρωτών τους θα πραγματοποιηθεί από ενιαίο ψηφοδέλτιο που θα περιλαμβάνει το σύνολο των υποψηφίων ανά κατηγορία προσωπικού.

Υποψηφιότητες για την ανάδειξη εκπροσώπων μελών Ε.ΔΙ.Π. υποβάλλονται έως και την Δευτέρα 27.05.2024 και ώρα 12:00 αποκλειστικά με τη χρήση ηλεκτρονικών μέσων στο email (musicgram@uoi.gr) της Γραμματείας και διαβιβάζονται στο  αντίστοιχο όργανο ΟΔΕ μετά το πέρας της ημερομηνίας υποβολής τους.

27 Μαΐου 2024