Προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη Κοσμήτορα και Αναπληρωτή Κοσμήτορα της Σχολής Μουσικών Σπουδών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Η Πρύτανης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων προκηρύσσει εκλογές για την ανάδειξη Κοσμήτορα και Αναπληρωτή Κοσμήτορα της Σχολής Μουσικών Σπουδών με θητεία τριών (3) ακαδημαϊκών ετών, ήτοι από 1η Σεπτεμβρίου 2024 έως 31η Αυγούστου 2027.

Η υποβολή υποψηφιοτήτων πραγματοποιείται αποκλειστικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση protocol@uoi.gr, με καταληκτική ημερομηνία την 4η Ιουνίου 2024, ημέρα Τρίτη και ώρα 14:00.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν ηλεκτρονικά στις 26 Ιουνίου 2024, ημέρα Τετάρτη, και ώρα 8.00 έως 14.00.

Η παρούσα προκήρυξη δημοσιεύεται στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων: http://www.uoi.gr, στο πρόγραμμα «ΔΙΑΥΓΕΙΑ» και αποστέλλεται μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σε όλα τα μέλη Δ.Ε.Π. της Σχολής Μουσικών Σπουδών.

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε δείτε την επισυναπτόμενη σχετική Προκήρυξη, καθώς και την Αίτηση Υποψηφιότητας.

26 Ιουνίου 2024