Αποτελέσματα επιλογής συμπληρωματικής περιόδου υποβολής αιτήσεων και δικαιολογητικών στέγασης ενεργών φοιτητών και φοιτητριών, μεταπτυχιακών και υποψηφίων διδακτόρων για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024 για τις Φοιτητικές Κατοικίες του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στα Ιωάννινα.

Με την υπ’ αριθμ. 36/01.03.2024 απόφαση της Εφορείας Φοιτητικών Κατοικιών και σύμφωνα με τα κριτήρια που ορίζει ο Κανονισμός Λειτουργίας των Φοιτητικών Κατοικιών Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, επιλέγονται για διαμονή στις Φοιτητικές Κατοικίες του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024, οι προπτυχιακοί/μεταπτυχιακοί φοιτητές/τριες και υποψήφιοι διδάκτορες  που περιλαμβάνονται στον παρακάτω πίνακα δικαιούχων:

(Παρακαλούμε δείτε τον πίνακα στο συνημμένο αρχείο)

Η διάθεση-παραλαβή των δωματίων Φοιτητικών Κατοικιών και η υπογραφή των συμφωνητικών διαμονής θα γίνεται κατόπιν ραντεβού από την Τρίτη 5 Μαρτίου 2024 έως και την Πέμπτη 14 Μαρτίου 2024 και στις ώρες από 09:30 π.μ. έως 12:30 μ.μ. Η παράδοση των δωματίων θα γίνεται αποκλειστικά και μόνο στους/στις ίδιους/ες δικαιούχους, με την επίδειξη της αστυνομικής και της φοιτητικής τους ταυτότητας.

Εάν κάποιος/α από τους/τις παραπάνω δικαιούχους δεν ενδιαφέρεται πλέον για διαμονή στις Φοιτητικές Κατοικίες Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, θα πρέπει να ενημερώσει άμεσα το Τμήμα Πρόνοιας και Εκδηλώσεων.

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 26510 05467, 05466 (Τμήμα Πρόνοιας και Εκδηλώσεων)

26510 42051, 40220 (Γραμματεία Φ. Εστίας Περιβλέπτου)

Ε-mail: merimna@uoi.gr.

Από την Εφορεία Φοιτητικών Κατοικιών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων