Απόφαση κατάρτισης Πινάκων Προσωρινής Κατάταξης των υποψηφίων για τη σύναψη σύμβασης ανάθεσης έργου για την παροχή διδακτικού έργου κατά το Β’ εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 στο Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας, στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων»

Η Συνέλευση του Τμήματος Ιστορίας και Αρχαιολογίας  στην υπ’ αρ. 497/31-1-2024 συνεδρίασή της, αποφάσισε ομόφωνα την κατάρτιση των Πινάκων Προσωρινής Κατάταξης των υποψηφίων για την παροχή διδακτικού έργου κατά το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 στο Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας, στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων», ανά Θέση – Γνωστικό Αντικείμενο κατά φθίνουσα σειρά κατάταξης.

Σημειώνεται ότι επιλέγεται ο/η πρώτος/η στην κατάταξη υποψήφιος/α και οι υπόλοιποι/ες είναι επιλαχόντες/ούσες.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρουν οι ενδιαφερόμενοι/ες στο συνημμένο αρχείο.

1 Φεβρουαρίου 2024