Απόφαση Οριστικοποίησης Πινάκων Κατάταξης των υποψηφίων για τη σύναψη σύμβασης ανάθεσης έργου για την παροχή διδακτικού έργου στο Τμήμα ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ κατά το Β΄ εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024, στο πλαίσιο της πράξης: «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού κατά το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024»

Η Συνέλευση του Τμήματος Λογοθεραπείας της Σχολής Επιστημών Υγείας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, στην με αριθμ.:79η/22.02.2024 συνεδρίασή της, αποφάσισε ομόφωνα, την οριστικοποίηση των Πινάκων Κατάταξης των υποψηφίων για την παροχή διδακτικού έργου κατά το Β’ εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 στο Τμήμα Λογοθεραπείας, στο πλαίσιο υλοποίησης της Πράξης «ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΕ ΝΕΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», ανά Θέση-Γνωστικό Αντικείμενο, κατά φθίνουσα σειρά κατάταξης.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρουν οι ενδιαφερόμενοι/ες στο συνημμένο αρχείο.

22 Φεβρουαρίου 2024