Παράταση της καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής υποψηφιοτήτων στη Διεθνή Πρόσκληση για την ανάδειξη εξωτερικών μελών του Συμβουλίου Διοίκησης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΟΠΑ)

Αξιότιμες/οι κυρίες/κύριοι

Σας αποστέλλουμε συνημμένη την Απόφαση του Πρύτανη του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών για παράταση της καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής υποψηφιοτήτων στη Διεθνή Πρόσκληση για την ανάδειξη των εξωτερικών μελών του Συμβουλίου Διοίκησης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, για να δημοσιευτεί στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου σας.

Η νέα καταληκτική ημερομηνία είναι: Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 και ώρα Ελλάδος 2:00 μ.μ.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ανατρέξουν στον ιστότοπο του Πανεπιστημίου στον παρακάτω σύνδεσμο: https://www.aueb.gr/el/content/anadeixi-melon-symvoylioy-dioikisis-toy-oikonomikoy-panepistimioy-athinon

Από την Πρυτανεία

του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών