Συμπληρωματική Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πρόσληψη ενός/μιας Εντεταλμένου/ης Διδάσκοντα/ουσας του ΤΜΕΥ για το εαρινό εξάμηνο του ακαδ. έτους 2023-2024.

Συμπληρωματική Πρόσκληση Εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πρόσληψη ενός/μιας Εντεταλμένου/ης Διδάσκοντα/ουσας  του Τμήματος Μηχανικών Επιστήμης Υλικών για το εαρινό εξάμηνο του ακαδ. έτους 2023-2024.

Οι αιτήσεις και τα δικαιολογητικά κατατίθενται ή αποστέλλονται ταχυδρομικώς στη Γραμματεία του Τμήματος Μηχανικών Επιστήμης Υλικών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (1ος όροφος στο κτίριο Διοίκησης, Πανεπιστημιούπολη, 45110, Ιωάννινα) μέσα σε προθεσμία δέκα (10) ημερολογιακών ημερών από τη δημοσίευση της Πρόσκλησης στο πρόγραμμα «ΔΙΑΥΓΕΙΑ». Είναι εφικτή η αποστολή των δικαιολογητικών με e-mail στο gramylik@uoi.gr, μόνο εάν η αίτηση έχει ψηφιακή βεβαίωση μέσω gov.gr και η Υπεύθυνη Δήλωση έχει εκδοθεί μέσω gov.gr.